Оголошується набір до 1 класу на 2022-2023 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до розпорядження сільського голови Улашанівської сільської ради Хмельницької області 08.04.2022 року №69/2022-р «Про початок прийому заяв про зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році»,та наказу відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 11.04.2022 №13/од " Про початок прийому заяв про зарахування дітей до першого класу в заклади загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році" з 15.04.2022 до 31.05.2022 розпочато прийом заяв до 1 класів на 2022-2023 навчальний рік.

Зарахування буде проводитись відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

• копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
  • оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

При поданні заяви має бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України "Про освіту" (ст.13 ч.1) "Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.".

В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в Новій українській школі.

Мова викладання –українська.

Іноземні мови –англійська мова (з 1-го класу).

До послуг Ваших дітей:

• навчання та виховання в світлих сучасних класах;
  • група подовженого дня;
  • досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал;
  • уроки комп’ютерної грамотності;
  • гуртки за інтересами;
  • денне перебування в закладі з 8-00 до 17-00 год.
  • психологічний супровід;
  • соціальний супровід;
  • постійний медичний нагляд
  • підвезення шкільним автобусом .

У закладі працюють вчителі, які в своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

Педагоги розвивають у дітей основні компетентності творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.