22 ГРУДНЯ - І ЕТАП КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ РОБІТ МАН

22 грудня 2021 року на базі Улашанівського ліцею ім.Володимира Марковського відбувся перший етап конкурсу- захисту науково - дослідницьких робіт МАН закладів освіти Улашанівської ОТГ.

В сучасних умовах МАН виховує професійно зорієнтованих, озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молодих людей, які вже у школі знаходять своє призначення, спрямування, наукове покликання. Сьогодні учні на практиці підтверджували відомі факти, замислювались, чому саме так, а не інакше, і ставили перед собою нові завдання.

Наш заклад представляли на конкурсі двоє учнів - Середюк Максим, учень 11 класу (науковий керівник Палій Ж.О.) та Коськовецька Ольга, учениця 10 класу (науковий керівник Шикиринська Л.Д.).

Приємно працювати у хорошій атмосфері. Дякуємо керівникам та учням за підготовку та бажання проявити себе. Всі молодці!