Повернутися до звичайного режиму

Наш заклад був заснований у 1874 році. носив назву Хоровецька волосна церковно-приходська школа. Першим вчителем і керівником цієї школи був Маркевич Іван Григорович, а після нього став Іванчук Прокіп з Гути.

Далі школа працювала з перервам. причиною цього були революційні події 1917- ого року та громадянської війни.

І тільки в 1920 році в селі відкрилась початкова школа, яку організував Ровенський. Діти навчались за свій рахунок.

В 1924 році був перший випуск четвертого класу. А в 1928 році школа вже стала семирічною. Семирічне навчання в школі тривало 10 років.

В 1938 році наша школа стала середньою. В 1941 році був перший випуск Хоровецької середньої школи.Під час Великої вітчизняної війни 1941-1945 років школа не працювала.

В 1952-1953 навчальному році був перший повоєнний випуск нашого закладу. З того часу заклад випустив 1612 учнів із середньою освітою.

З 2000 року заклад мав назву Хоровецьке навчально-виховне об'єднання "Дошкільний заклад - середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів".

З 2003 року навчальний заклад носить назву Хоровецький навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів".

У 2020 році в зв'язку з приєднанням до Улашанівської територіальної громади, заклад перейменовано на Хоровецький ліцей Улашанівської ОТГ.